پنجشنبه , 29,تیر,1396   Thursday , 20,July,2017  - 
اسمارت فون بسیار قدرتمند و جنجالی در راه است
11064
دوشنبه 22 تیر 1394
ما تنها دو هفته با معرفی نسخه بعدی از اسمارت فون تحسین شده و جنجالی one plus one فاصله داریم٬ آن طور که خود وان پلاس توصیف می‌کند قاتل پرچمداران٬ با مشخصات رده بالا و نرم افزار منعطف آن که بوسیله سیانوژن تامین می‌شد و با یک قیمت منصفانه و باور نکردنی عرضه شد و حال نوبت فرزند بعدی این خانواده است.

 به نقل از آی تی رسان، علی رقم اعلامیه و اسناد یا جدایی کسب و کارشان که نشان دهنده این است که اوپو و وان پلاس هیچ رابطه نزدیکی ندارند٬ این یک واقعیت بی اساس است. از بسته بندی تا بازنگری در اجزا٬ وان پلاس استفاده خوبی از کیفیت ساخت و اصول اوپو٬ کانال‌های توزیع و سرهم کردن یک تلفن خوب، گرچه فروشی ناامید کننده داشته است.


اگر شما نگاهی به Oppo find 5 و Oppo find7 بیاندازید٬ تشخیص شباهت‌های بین این دو گوشی با One plus One ساده است. البته این اتفاق چندان هم بد نیست٬ گوشی‌های اوپو زیبا و خوش ساختند و کارایی بالایی نیز دارند.


با توجه به تمایل وان پلاس به استفاده از اصول طراحی اوپو٬ منطقی به نظر می رسد که انتظار داشته باشیم One plus 2 هم تعدادی از مولفه‌های گوشی بعدی اوپو که انتظار می‌رود مدتی بعد معرفی شود یعنی find9 را به همراه خواهد داشت.

 


با توجه به اینکه One plus One از مشخصات find7 بهره گرفته٬ این دستگاه‌ها آن طور که phonearena توصیف می‌کند مانند دو برادر از یک مادرند٬ با تفاوت میلی متری در ابعاد ظاهری. سخت افزار آنها هم یکسان است:

 

پردازنده کوالکام٬ حافظه فلش سامسونگ٬ و سنسور Exmore IMX214 سونی برای دوربین.

 

برای نسل بعدی قاتل پرچمداران از وان پلاس٬ حتی اگر One plus 2 تغییر چشمگیری در طراحی داشته باشد٬ یک دلیل برای یکسان بودن طراحی داخلی وجود دارد. مشخصات وان پلاس ۲ که تا الان تایید شده اند با شایعاتی که درباره find9 شنیده‌ایم برابری می‌کنند.


تا الان٬ وان پلاس تایید کرد اسمارت فون آینده این شرکت، ۴ گیگابایت رم، پردازنده Snapdragon 810، اسکنر اثر انگشت و USB Type-C و برخی مشخصات که از find9 شنیده‌ایم را دارد٬ اما عکس‌های لو رفته از وان پلاس۲ و find9 زبان طراحی مشخصی را نشان می دهد.


۲۷ جولای هر چیزی را که باید درباره One plus 2 بدانیم مشخص می کند٬ این مراسم ممکن است به خوبی بخش‌هایی که ما از find 9 (که تا آخر امسال معرفی می‌شود) نمی‌دانیم به ما نشان دهد.

 

نظر شما

1000 میزان مجاز حروف

تبلیغات