پنجشنبه , 29,تیر,1396   Thursday , 20,July,2017  - 
بهروان: اگر دولت می‌تواند به باشگاه‌ها کمک کند چون فدراسیون پولی ندارد
12223
شنبه 14 فروردین 1395
عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ با اشاره به درخواست باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا تأکید کرد که فدراسیون فوتبال پولی ندارد به آنها پرداخت کند.

غلامرضا بهروان در مورد درخواست باشگاه‌ها برای پرداخت هزینه‌های اضافی آنها توسط فدراسیون فوتبال یا AFC با توجه به برگزاری دیدارهای‌شان با تیم‌های عربستانی در کشور بی‌طرف و اتفاقات پیش‌بینی نشده، گفت: فدراسیون که نمی‌تواند هزینه‌ای پرداخت کند. خبر داریم که باشگاه‌ها مشکل دارند، اما فدراسیون هم بودجه‌ای ندارد تا به باشگاه‌ها بدهد.

وی افزود: باشگاه‌ها مشکل مالی دارند و این اتفاق هم به مشکلات آنها اضافه کرده است، اما واقعاً نمی‌دانم این مشکل باید به چه شکل حل شود. باید به گونه‌ای به باشگاه‌ها کمک شود و هر جایی که می‌تواند این کار را انجام دهد. اگر دولت می‌تواند، کمک کند چون فدراسیون پولی ندارد.

عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ در خصوص اینکه در نامه باشگاه‌ها حتی از AFC هم نام برده شده بود که هزینه اضافی باشگاه‌ها را با توجه به رأیی که داده است، پرداخت کند، اظهار داشت: نمی‌دانم این اتفاق به چه شکل باید بیفتد، اما AFC هم برای برگزاری مسابقات 50 هزار دلار به باشگاه‌ها کمک می‌کند و این هزینه را به همه می‌دهد.

 

نظر شما

1000 میزان مجاز حروف

تبلیغات