پنجشنبه , 29,تیر,1396   Thursday , 20,July,2017  - 
پیروانی: اسدی به کی‌روش گفت «از نظر فنی تو را قبول ندارم»
12256
سه شنبه 17 فروردین 1395
مدیر تیم ملی با انتقاد از دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: بهتر است اسدی تعامل بیشتری داشته باشد.

افشین پیروانی با حضور در برنامه نود درباره مشکلات تیم ملی گفت: می‌خواهم صحبت‌هایم را با گلایه شروع کنم. ما تا یک روز مانده به شروع تمرینات زمین تمرین نداشتیم. در زمین پژوهشگاه نفت تمرین کردیم که طول آن 20 متر کوچکتر از حد استاندارد بود.

مدیر تیم ملی افزود: مدیر تیم هند ناراحت بود که در زمین کمپ تمرین می‌کنند چرا که این زمین کیفیت ندارد. مسئولان تیم عمان هم گفتند در این زمین تمرین نمی‌کنند. تعجب می‌کنم چگونه برخی می‌گویند از نظر زمین تمرینی مشکل نداریم.

وی با بیان اینکه زمین ورزشگاه پاس قوامین در اجاره تیم ملی عراق است، اظهار داشت: یک دقیقه هم نتوانستیم در این زمین تمرین کنیم. علاوه بر این لباس بازیکنان تیم ملی پس از هر بازی شسته می‌شود که این موضوع در شأن تیم ملی ایران که در رده‌بندی فیفا تیم اول آسیا محسوب می‌شود، نیست.

پیروانی تصریح کرد: آیا خواستن زمین و پیراهن مناسب و بازی تدارکاتی، زیاده‌خواهی محسوب می‌شود؟ چرا انصاری‌فرد نباید با یک پرواز خوب به ایران بیاید تا زمان کمتری در سفر باشد؟ چرا قوچان‌نژاد، به خاطر پرواز نامناسب باید آسیب ببیند؟

وی همچنین خواستار حل مشکل بازیکنان سرباز شد و گفت: مشکل بختیار رحمانی روز گذشته حل شد اما چند بازیکن دیگر هم هستند که می‌توانند به تیم ملی کمک کنند و فقط باید مشکل سربازی‌شان برطرف شود.

مدیر تیم ملی در ادامه و پس از پخش صحبت‌های سجادی و اسدی درباره زمین چمن تیم ملی خاطرنشان کرد: از آقای سجادی توقع داشتم زمین بیشتر دیده شود، حرف ایشان که گفته زمین مشکلی ندارد یعنی اینکه ما دروغ می‌گوییم. سرشکستگی این موضوع برای ما هم است و اگر شرایط زمین خوب بود ما این را می‌گفتیم. با این حال آقای سجادی سال‌ها در ورزش بوده و حرفش منطقی است و آن را قبول می‌کنیم.

پیروانی با انتقاد از دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: مشکلاتی بین اسدی و تیم ملی وجود دارد. بهتر است اسدی منطقی‌تر و فکورانه‌تر صحبت کند تا دوستی‌ها پابرجا بماند. او گفته من کارم را انجام دهم در حالی که یکی از کارهای من همین است که پیگیر مشکلات تیم ملی باشم. این قشنگ نیست که از داخل فدراسیون هر روز علیه مربی و بازیکن تیم ملی صحبت کنند.

وی ادامه داد: من قبول دارم کی‌روش زود عصبی می‌شود و اخلاقش هم تند است. چرا حالا ما کاری می‌کنیم که او عصبی شود و امکانات لازم را فراهم نمی‌کنیم.

پیروانی با بیان اینکه اگر کی‌روش از تیم ملی برود برخی خوشحال می‌شوند اما برخی تصمیم‌گیرندگان دوست دارند این مربی بماند، اظهار داشت: شب بازی تیم ملی کی‌روش تا ساعت سه صبح درگیر آنالیز حریف بود.

مدیر تیم ملی با اشاره به اولین جلسه دبیرکل فدراسیون و سرمربی تیم ملی عنوان کرد: اسدی در اولین جلسه به کی‌روش گفت که تو را از نظر فنی قبول ندارم. این چه حرفی است که در اولین جلسه گفته شد؟ من این را گفتم تا مردم بدانند اختلاف این دو از جایی شروع شد که اسدی این حرف را به کی‌روش زد. اسدی گارد گرفت در حالی که بهتر است دبیرکل فدراسیون تعامل بیشتری داشته باشد.

وی تأکید کرد: مگر کی‌روش زمین و امکانات را برای خودش می‌خواهد؟ او از روز اول که آمد حتی در قراردادش هم نوشت که این امکانات را نیاز دارد.

پیروانی با ذکر این مثال که «شیر دهان اسدی را سوزانده و ماست را هم فوت می‌کند»، انتقادهایش را از دبیرکل فدراسیون ادامه داد و گفت: وقتی کسی شیر داغ را فوت می‌کند، ماست را که می‌بیند تصور می‌کند چون همانند شیر، سفید است باید آن را هم فوت کند. اسدی می‌گوید چنین حرفی به کی‌روش نزده در حالی که در مصاحبه‌های مختلف این موضوع اعلام شده است. حال یا کی‌روش دروغ می‌گوید یا اسدی.

مدیر تیم ملی خطاب به دبیرکل فدراسیون گفت: شما که فوتبالیست بودی، می‌گویی زمین تیم ملی خوب است، یعنی ما دروغ می‌گوییم؟ اسدی چند بار خواسته که به تلویزیون بیاید حرف بزند. من می‌خواهم این اتفاق بیفتد تا همه ببینند چه حرف‌هایی می‌خواهد بزند.

 

نظر شما

1000 میزان مجاز حروف

تبلیغات