پنجشنبه , 29,تیر,1396   Thursday , 20,July,2017  - 
نوبخت و انصاری رؤسای سازمان‌‌های "برنامه و بودجه" و "اداری ــ استخدامی" شدند + متن حکم
12397
سه شنبه 12 مرداد 1395
محمدباقر نوبخت و جمشید انصاری با حکم روحانی به‌عنوان رؤسای سازمان‌های "برنامه و بودجه" و "اداری ــ استخدامی" منصوب شدند.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، در ادامه برنامه‌های دولت برای اصلاح نظام مدیریت و ساختار اداری و استخدامی کشور و به‌ویژه ساماندهی نظام حقوق و دستمزد؛ رئیس جمهوری در حکم مهمی سازمان اداری و استخدامی کشور را احیا و رئیس آن را منصوب کرد.

روحانی در دو حکم جداگانه، جمشید انصاری را به‌عنوان «معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور» و محمد باقر نوبخت را به‌عنوان «معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور» منصوب نمود

حجت‌الاسلام حسن روحانی در این حکم جمشید انصاری را به‌عنوان «معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور» منصوب نمود.

متن حکم رئیس جمهوری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای جمشید انصاری

براساس اصل یکصد و بیست و ششم قانون اساسی و در اجرای مصوبه مورخ دوم مرداد یک‌هزار و سیصد و نود و پنج شورای عالی اداری، نظر به تخصص و تجربیات جناب‌عالی به‌موجب این حکم به‌عنوان «معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور» منصوب می‌شوید.

توفیق شما را در خدمت به ملت شریف ایران با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

حسن روحانی

رئیس جمهوری همچنین در حکم جداگانه‌ای دکتر محمد باقر نوبخت را به‌عنوان «معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور» منصوب کرد.

متن حکم روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر محمد باقر نوبخت

براساس اصل یکصد و بیست و ششم قانون اساسی و در اجرای مصوبه مورخ دوم مرداد یک‌هزار و سیصد و نود و پنج شورای عالی اداری، نظر به تخصص و تجربیات جناب‌عالی به‌موجب این حکم به‌عنوان «معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور» منصوب می‌شوید.

توفیق شما را در خدمت به ملت شریف ایران با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

حسن روحانی

 

نظر شما

1000 میزان مجاز حروف

تبلیغات